Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Чорнухах планують встановити систему вуличного відеоспостереження

У Чорнухах планують встановити систему вуличного відеоспостереження

На ключових перехрестях та в громадських місцях селища Чорнухи планують встановити систему вуличного відеоспостереження.

Відповідний проєкт “Безпека та порядок: відеоспостереження в громадських місцях селища Чорнухи” подали на цьогорічний “Бюджет участі Полтавської області”.

Бюджет проєкту – 199 840 грн.

“В центрі селища періодично трапляються прикрі випадки вандалізму щодо комунального майна, травмування, у тому числі тяжкого, особливо серед молоді, крадіжки, тощо. Інциденти, у тому числі кримінальні, легко вичерпуються, коли є чіткий, візуальний доказ подій. Камери відеоспостереження дозволяють здійснювати безперервний контроль за правопорядком в реальному часі, зокрема, постійно контролювати критичні зони, до яких належать перехрестя центральних вулиць селища Чорнухи (Стовпова – Сковороди, Сковороди – Центральна), перехрестя густонаселених вулиць Мележика – Котляревського, торгова площа по вул. Центральна та та в’їзди/виїзди селища Чорнухи”, – йдеться в описі проєкту.

Мета – створення безпечного середовища для перебування, проживання та ведення бізнесу на території селища Чорнухи, забезпечення особистої безпеки громадян, збереження майна, у тому числі громадського, покращення криміногенної ситуації, профілактика протиправних дій.

 

Система Orphus