Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У бібліотеках Терешківської громади допомагатимуть з укладанням договору з “Нафтогаз”

У бібліотеках Терешківської громади допомагатимуть з укладанням договору з “Нафтогаз”

Допомогу із укладенням угод на постачання газу з ГК «Нафтогаз України» можна буде отримати в бібліотечних закладах громади.

Про це повідомили у сільській раді.

“У зв’язку з великою кількістю звернень до сільської ради охочих перейти до ГК «Нафтогаз України», голова Терешківської громади Віталій Турпітько ініціював організацію допомоги населенню з укладення угод з цією компанією на території громади, для зручності мешканців.  Врахувавши досвід інших громад, які організували цю роботу через свої ЦНАПи, зваживши всі плюси та мінуси, що виникли при цьому, в нашій громаді вирішили піти іншим шляхом та залучити для допомоги населенню працівників бібліотечних закладів. Це дасть можливість надавати допомогу людям в укладенні угод з ГК «Нафтогаз України» у кількох населених пунктах нашої громади”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Як полтавці можуть підключитися до “Нафтогаз”: покрокова інструкція

В найближчі дні усі, кому потрібна допомога з укладенням угоди з ГК «Нафтогаз України», зможуть отримати її у бібліотечних закладах Терешківської громади. Додаткова інформація буде розміщена на сайті та офіційній сторінці громади у Facebook.

Система Orphus