Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У 237 закладах освіти Полтавщини проти COVID-19 імунізували понад 80% працівників

У 237 закладах освіти Полтавщини проти COVID-19 імунізували понад 80% працівників

У 237 закладах освіти Полтавщини проти COVID-19 вакцинували понад 80% персоналу, у 269 закладах – 60-70%, у 326 – 29%.

Про це повідомила під час апаратної наради директор Департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська.

Фото: Полтавська ОДА

“Наразі в області налічується майже 45 тисяч працівників у 1281 закладі освіти. У 237 закладах освіти вакциновано понад 80% працівників, у 269 закладах – 60-70%, у 326 – 29%. У разі зміни рівня епіднебезпеки у штатному режимі на сьогодні зможуть працювати 101 дошкільний заклад, 118 шкіл, 7 закладів професійно-технічної освіти, 2 передфахової та 9 закладів позашкільної освіти. Крім того, з 3 вересня розпочалася робота виїзних мобільних бригад у закладах освіти. Вони працювали у Лубнах, Полтаві та Кременчуці”, – розповіла Віта Ковальська.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін наголосив, що у разі збільшення хворих на COVID-19 та при зміні “зеленого” рівня карантину на “жовтий”, “помаранчевий” чи “червоний” у звичному режимі зможуть працювати не всі загальноосвітні заклади.

“На сьогодні двома дозами вакцинували більше 40 % педпрацівників. Крім того, є громади, де кількість вакцинованих працівників садочків, шкіл і позашкілля навіть менша за 40%. Це – Пирятинська громада, Семенівська, Новоселівська, Новооржицька, Великорублівська, Кобеляцька, Мартинівська, Чутівська”, – зазначив Дмитро Лунін.

Читайте також: У МОЗ назвали критерії переходу на онлайн-навчання

Департамент освіти і науки разом із Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА склали графік виїзду мобільних бригад із вакцинації до закладів освіти.

“Дуже плідно попрацювали минулої п’ятниці, 3 вересня, бригади медиків у школах до 9 години вечора, зокрема за п’ятницю додали близько пів тисячі. На сьогодні маємо 52-53%, але це попередні дані. Сьогодні зранку 8 трудових колективів виявили бажання вакцинуватися на роботі”, – додав в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Юрій Курилко.

Система Orphus