Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня у різні роки на Сході України загинули троє військових, один з Полтавщини

Цього дні у різні роки на Сході України загинули троє військових, один з Полтавщини

30 вересня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Дзвін Пам’яті пролунав три рази…

У цей день у 2003 році, виконуючи військовий обов’язок у складі Миротворчого контингенту в Республіці Ірак, загинув

Старший сержантКОЙДАН Юрій Анатолійович

У 2014 році внаслідок збройної агресії РФ загинув український захисник

КапітанБАГІРОВ Ільгар Салехович

У цей день внаслідок бойових дій  з російськими окупантами у 2016 році загинув

Доброволець ЛИТОВЧЕНКО В’ячеслав Григорович

Литовченко В’ячеслав Григорович народився у 1970 році у селі Старицьківка Машівського району Полтавської області. Навчався в старицьківській ЗОШ полтавському ПТУ № 23.

У травні 2015 року вступив добровольцем у 17 резервну сотню Добровольчого Українського Корпусу. Учасник антитерористичної операції на Сході України. З лютого 2016 року воював у складі першої окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу.

У липні 2016 року В’ячеслав отримав осколкове поранення на шахті Бутівка, але після лікування в госпіталі одразу повернувся на передову.

29 жовтня 2016 року увечері зазнав важкого поранення у голову від кулі снайпера в промзоні Авдіївки. В’ячеслава довезли до шпиталю, стабілізували, проте рана була несумісна з життям. О 1-й годині ночі 30 жовтня В’ячеслав помер на операційному столі.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Система Orphus