Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Трьом підприємствам водопостачання і водовідведення Полтавщини узгодили суму заборгованості

Трьом підприємствам водопостачання і водовідведення Полтавщини узгодили суму заборгованості

В облдержадміністрації відбулося друге засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці у тарифах.

На засіданні розглянули матеріали по двох підприємствах теплового господарства й по сімох – водопостачання та водовідведення, повідомили у Полтавській ОДА.

Фахівці Держпродспоживслужби, Держаудитслужби, ДПС, Нацполіції, НКРЕКП, Держказначейства, управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА обговорили подані розрахунки з представниками КП «Миргородводоканал», КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради, ДП «Пирятинтеплопостачання», КП «Кременчукводоканал», Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства, Диканського комбінату комунальних підприємств, КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради, АТ «Полтаваобленерго», КП ПОР «Полтававодоканал».

Комісія узгодила показники заборгованості з різниці у тарифах трьом підприємствам – Диканському ККП, Гадяцькому ВУ ЖКГ й КП «Миргородводоканал» – на загальну суму близько 37 мільйонів гривень. Інші суб’єкти господарювання після доопрацювання матеріалів направлять на повторний розгляд.

Начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА Едуард Рева наголосив, що підприємства, які залишилися, мають оперативно провести відповідні обрахунки й подати їх на розгляд комісії. Узагальнену інформацію спрямують до Міністерства розвитку громад та територій. Наступне засідання комісії проведуть у жовтні.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus