Ви тут:
Суспільство Україна 

Троє українських вчителів стали лауреатами Global Teacher Award 2021

Троє українських вчителів стали лауреатами Global Teacher Award 2021

Учитель інформатики Олександр Жук, який працює з дітьми з порушеннями слуху в Запорізькій школі-інтернаті «Джерело», вчителька початкових класів Балабинського навчально-вихового комплексу «Школа І-III ступенів – гімназія «Престиж» Запорізької області Тетяна Дуцик та викладачка Мелітопольського професійного аграрного ліцею Ганна Бут стали лауреатами Global Teacher Award 2021.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Global Teacher Award – міжнародна нагорода від Aks Education Awards, яку присуджують за видатні здобутки у вчителюванні. Щоб стати лауреатом або лауреаткою, треба продемонструвати значні внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.

«Завжди говорив і не втомлююсь повторювати, що в Україні – найкращі вчителі та найталановитіші педагоги! Сьогодні вони мають можливість гучно заявити про себе на весь світ. І блискуче це роблять. Досягнення та високий рівень майстерності наших вчителів справедливо визнані міжнародною освітянською спільнотою, і з чим я вітаю нашу країну», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Система Orphus