Ви тут:
R Суспільство 

Стабілізатор напруги. Подовжить життя ваших приладів

Стабілізатор напруги. Подовжить життя ваших приладів

Параметри струму в електромережі не завжди відповідають нормативам. Стрибки напруги, її підвищений чи понижений рівень — доволі часті явища у наших оселях. А електроприлади розраховані на експлуатацію у певному діапазоні. Інакше дороге чутливе обладнання або ламається одразу, або працює на 40 % менше того терміну експлуатації, який обіцяє виробник. До того ж рахунки за електрику збільшуються на 20 %.

Щоб убезпечити електричне обладнання від передчасного виходу з ладу, треба користуватися стабілізатором напруги. Цей прилад вирівнює напругу, що подається з електромережі, та підтримує на виході діапазон, у якому техніка працює з максимальною ефективністю. Широкий вибір стабілізаторів напруги різних типів знайдете в онлайн-магазині 220Volt. На сторінці https://220volt.com.ua/stabilizator/ можна вивчити асортимент та ознайомитися з технічними характеристиками

Як обирати стабілізатор

Вибір стабілізатора передбачає кілька етапів:

  • Врахування умов та вимог до експлуатації. Для мереж із частими та різкими стрибками напруги годяться релейні (електронні) моделі. Вони добре захищають від короткочасних перевантажень. Якщо актуальна плавність регулювання та точність вихідної напруги, ліпше віддати перевагу електромеханічній модифікації. Вони незамінні для захисту високоточної техніки. 
  • Визначення фазності. Якщо до будівлі підведена одна фаза, потрібний однофазний стабілізатор на 220 В. За наявності споживачів 380 В, треба купувати трифазний. Але коли пропадає хоча б одна фаза, вимикається увесь прилад. Тому деякі фахівці радять поставити на кожну фазу окремий випрямляч.
  • Визначення потужності. Для цього треба сумувати потужності усіх запланованих до використання приладів. Параметри приладів з електродвигунами потрібно помножити на 7, а отриману цифру збільшити на 30 %.

Якщо ви не впевнені у правильності своїх розрахунків, зверніться до консультантів компанії 220Volt, вони радо допоможуть.

Система Orphus