Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ закликає повідомляти про російські фейки та дезінформацію на «гарячу лінію»

Служба безпеки України запускає інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй до СБУ», щоб заохотити українців повідомляти про загрози національній безпеці країни, зокрема інформаційній.

СБУ закликає звертатися з такими випадками на «гарячу лінію»:

0-800-501-482

Уся інформація, що надходить на «гарячу лінію», є конфіденційною та ретельно перевіряється.

Кампанія «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй до СБУ» націлена боротися із сепаратизмом, вербуванням українців з боку іноземних спецслужб, а також протидіяти поширенню фейків, дезінформації та пропаганди РФ.

«Кампанія є частиною системної роботи СБУ, яка ведеться від початку російського воєнного вторгнення на територію України. СБУ бореться з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України не лише на Донбасі, а й у мирних регіонах. Наша мета – блокувати ворожу пропаганду та діяльність російських агентів із розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян», – заявив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Інфокампанія триватиме три місяці у тих областях, де іноземні служби мають підвищений інтерес. Крім зони проведення ООС, це зокрема Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

Система Orphus