Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Робоча група продовжила розгляд пропозицій щодо внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради

Робоча група продовжила розгляд пропозицій щодо внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради

30 вересня відбулося чергове засідання робочої групи, створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького з метою розгляду пропозицій щодо внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Члени робочої групи продовжили розгляд пропозицій та доповнень до Регламенту Полтавської обласної ради, що надійшли від депутатів обласної ради. Зокрема, було проаналізовано частину 1 статті 27 та запропоновано доповнити її текстом для унормування можливості проведення пленарного засідання сесії, не обладнаного електронними засобами, або у разі не спрацювання електронної системи голосування.

Також депутати обговорили пропозиції щодо вилучення частини 2 зі статті 43, доповнення статті 41 та розширення переліку процедурних питань, які приймаються більшістю голосів депутатів.

Особливу увагу члени робочої групи приділили вивченню питання щодо термінів публікації на офіційному веб-сайті обласної ради висновків, рекомендацій і протоколів засідань постійних комісій, протоколів пленарних засідань сесій обласної ради.

Окрім цього, відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради рекомендували опрацювати, вивчити та унормувати частини 3 і 4 статті 59.

Сьогодні робоча група проаналізувала і сформувала варіанти викладення у новій редакції окремих статей глав 5 і 6 третього розділу, розділу четвертого та глави 1 п’ятого розділу Регламенту.

Система Orphus