Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Привітання керівників Полтавщини з Днем знань

Привітання керівників Полтавщини з Днем знань

Сьогодні відзначають День знань. Свято 1 вересня — це один із найважливіших днів для учнів, студентів та їхніх вчителів. 

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків зі святом.

“Шановні учні, студенти, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем знань!

Сьогодні традиційно з чистого аркуша розпочинається історія нового навчального року. Після першого дзвоника наповняться гомінким дитячим сміхом шкільні коридори, університетські аудиторії знову приймуть на свої лави студентів і на повні груди завирує освітній процес.

Нові знання, знайомства, позашкільні заходи, спортивні змагання, олімпіади, захисти наукових робіт – це лише невелика частина захопливого та незвіданого життя, яке чекатиме впродовж навчального року юнаків та дівчат. Для педагогів же нині настає відповідальна пора: сформувати у школярів і студентів міцний фундамент навичок, вмінь, розкрити творчий потенціал та вивести на стежку добра, мудрості й любові.

Шановні друзі! Зичу вам старанності та наполегливості, впевненості у власних силах, невтомного завзяття та реалізації усіх планів! Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона захоплива і по-справжньому нескінченна!”

Вітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем знань.

“Дорогі полтавці!

Шановні працівники закладів освіти, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Від сьогодні на Полтавщині, зокрема, розпочинають навчання близько 137 тисяч учнів, з них – майже 13 тисяч першокласників.

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Переконаний, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Особливі вітання дорогим першокласникам. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть надійною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність вам, шановні учителі, викладачі, працівники закладів освіти за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Від ваших досягнень залежать досягнення і розвиток нашої держави.

Шановні батьки, сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, щоб у подальшому своєю працею підтримувати родину, віддавати сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності. Нехай у вас і ваших дітей в житті завжди буде місце для знань та новацій, які допомагають справлятися з усіма життєвими викликами.

Упевнений, що спільна праця, наполегливість та єдність думок стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, благополуччя, нових досягнень та вагомих здобутків на благо Полтавщини та України!”

Система Orphus