Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Привітання керівників Полтавщини з Днем фізкультури і спорту

Привітання керівників Полтавщини з Днем фізкультури і спорту

11 вересня відзначається День фізичної культури і спорту.

“Шановні спортсмени, тренери, учасники та ветерани фізкультурно-спортивного руху!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Традиційно у вересневі дні ми вшановуємо всіх, хто любить спорт, хто присвятив йому своє життя.

Високі досягнення спортсменів Полтавщини не залишають байдужими не тільки вболівальників, а й усіх жителів нашої області. Ми пишаємося спортивними перемогами наших земляків, які додали міжнародного авторитету Україні, слави – рідній полтавській землі.

У наших спортсменів є чому повчитися: цілеспрямованості, наполегливості, здоровому способу життя, активній життєвій позиції.

Відрадно, що до занять фізичною культурою і спортом долучаються все більше жителів області. Традиційними стали районні та обласні спартакіади, чемпіонати з різних видів спорту. Зміцнюється матеріальна база закладів фізичної культури і спорту, розбудовується спортивна інфраструктура в територіальних громадах.

Бажаю міцного здоров’я, завзяття, нових спортивних досягнень та яскравих перемог!”, – йдеться у привітанні голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

“Шановні полтавці!

Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Здоровий спосіб життя та фізичний розвиток особистості є запорукою благополуччя, важливим фактором розвитку суспільства в цілому. Створення умов для розвитку фізкультури і спорту на Полтавщині сьогодні є пріоритетним напрямом державної політики, складовою частиною програми Президента України «Велике будівництво». Так, реконструюються обʼєкти спортивної інфраструктури, зводиться спортивно-видовищний комплекс по вулиці Петра Юрченка у Полтаві, який є складовою  програми «25 спортивних магнітів».

Полтавщина має та гідно продовжує свої спортивні традиції. Честь і славу Полтавщині, українському спорту в цілому принесли своїми перемогами наші земляки – призери олімпійських та параолімпійських змагань. Цього року Полтавська область виборола перше місце серед областей України за кількістю нагород на Олімпіаді-2020 в Токіо – чотири з девʼятнадцяти, здобутих українцями. Шість полтавців-паралімпійців здобули країні десять нагород.

Ми пишаємося нашими земляками-спортсменами і вдячні їм за той приклад, який вони подають молоді!

Шановні друзі! Бажаю вам, аби фізкультура і спорт були повсякденним заняттям кожного, приносили задоволення, силу і здоров’я. Хай здобутки наших спортсменів і надалі примножують славу Полтавщини й рідної України!”, – йдеться у привітанні голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Система Orphus