Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

П’ять громад Полтавщини одними з перших у державі долучилися до проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

П’ять громад Полтавщини одними з перших у державі долучилися до проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав відкриття проєкту.

Офіційно стартував масштабний проєкт «ГОВЕРЛА» за підтримки міжнародних партнерів. Це найбільша програма, яка фінансується USAID для підтримки реформи децентралізації в Україні.

Основна мета – надання підтримки Уряду України у впровадженні реформи децентралізації та розвитку місцевого самоврядування.

Про це він написав у Telegram.

«Масштабний проєкт «Говерла» від USAID офіційно стартував. Вдячний за запрошення взяти участь в урочистому заході разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Радий, що п‘ять громад Полтавщини – Миргородська, Оржицька, Диканська, Лубенська та Сенчанська – одними з перших у державі долучилися до цього проєкту», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у липні стало відомо, що до 30-річчя Незалежності України 30 територіальних громад Волинської, Львівської та Полтавської областей отримають можливість стати партнерами першого набору Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Система Orphus