Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Профіленд”: у Полтаві відбувся фестиваль професій

“Профіленд”: у Полтаві відбувся фестиваль професій

У Корпусному саду в Полтаві відбувся фестиваль професій “Профіленд”.

Дітлахи з задоволенням тестували карету швидкої допомоги, чистили зубки макету та вчились боротись із каріозними монстрами, могли навіть продіагностувати стопу та навчитись елементам домедичної допомоги. Локація військових була, певно, на пару з рятувальниками та поліціянтами. Черги на зенітну установку, БТР, пожежну та поліцейські машини просто вражали, повідомили у Полтавській ОДА.

Дітлахи оцінили таїнство роботи ляльковода, майстрів з оригамі, паперопластики, макраме, бісероплетінню, створенню квітів зі стрічок. Навчались як бойовим, так і прийомам самозахисту. Створювали іграшки зі шкарпеток, знайомилися з професією технолога сільськогосподарської продукції, захоплювалися діяльністю пасічника і бджоляра.

Кухарі, кондитери та офіціанти, бібліотекарі та етнографи, викладачі англійської та перекладачі з жестової мов, робототехніки, програмісти та комп’ютерники, журналісти, оператори, монтажери, будівельники, сантехніки, електромеханіки, слюсарі з ремонту колісних засобів, музиканти та вокалісти, шліфувальники, оператори станку та інженери, майстри бурових установок та геологи, слідчі, прокурори та адвокати, обліковці та податківці, юристи, працівники РАГСу та державно-виконавчої служби – більше 200 професій представили на фестивалі. Більше 60 волонтерів було задіяно на локаціях.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus