Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Проактивні підлітки з Полтавщини можуть взяти участь у філософську семінарі «Обрії майбутнього 8.0»

Проактивні підлітки з Полтавщини можуть взяти участь у філософську семінарі «Обрії майбутнього 8.0» 

Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation запрошують учнів та учениць 10-х класів до участі у семінарі «Обрії майбутнього 8.0». Проєкт відбудеться в онлайн-форматі 26-30 жовтня. Реєстрація триватиме до 8 жовтня за посиланням: https://bit.ly/3BMaE3I

Філософський онлайн-семінар «Обрії майбутнього 8.0» допоможе підліткам, віком від 14 до 16 років, які прагнуть зрозуміти себе, визначитись із життєвим шляхом та поліпшити свої лідерські якості. 

Упродовж 5-денного семінару учасники обговорять філософські тексти, познайомляться з проактивними однолітками, реалізують командний проєкт експедиції на Марс, а також:

  • розвинуть критичне мислення та дослідять власні цінності;
  • обговорять свої думки та виклики, з якими зіштовхуються;
  • отримають практику командної роботи та публічних виступів;
  • зустрінуться з цікавим гостем – лідером,  який вже досяг поставлених цілей і точно надихне та змотивує.

 

Денис Полтавець

«Здебільшого Аспен Інститут Київ проводить свої програми для лідерів українського суспільства, які представляють його різні сектори та професії, — зазначає Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, — Але ми зрозуміли, що діалог є не менш важливим і для молодих людей. Тому і започаткували програмний напрям Aspen Teens, в межах якого спільно з Klitschko Foundation ми проводимо семінари “Обрії майбутнього”».

Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation визначили критерії для участі у семінарі.  Заповнюйте анкету, якщо ви:

  • навчаєтесь у 10-му класі;
  • впевнено йдете до своїх цілей;
  • мислите нестандартно;
  • прагнете взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві;
  • готові провести локальний онлайн-проєкт «Обрії майбутнього» у своїй громаді після завершення семінару.

 

Ігор Єфименко

«Кожен підліток в своєму житті приходить до питань які стосуються визначення свого власного “Я”, вони є особливо важливими в період особистісного становлення, — підкреслює Ігор Єфименко, менеджер проєктів Klitschko Foundation, —  Саме наш онлайн-семінар “Обрії майбутнього”  надає можливість знайти відповіді на ці питання. Під час обговорень класичних та сучасних філософських текстів, кожен має змогу розкрити в собі потенціал до діалогу та осмислити власні підліткові запити».

Участь у семінарі безкоштовна. Попередньо здійснюватиметься конкурсний відбір. Деталі та  реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3BMaE3I

Система Orphus