Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про котелевку Оксану Дорошенко відзняли сюжет в рамках проєкту “Моя Незалежність”

Про котелевку Оксану Дорошенко відзняли сюжет в рамках проєкту “Моя Незалежність”

Оксана Дорошенко займається випіканням автентичного печива – панянок. Жінка створює унікальні коржики, поєднуючи традиції випікання з авторським поглядом та ідеями. 

Свої роботи майстриня публікує в Facebook.

Цьогоріч Оксана Дорошенко взяла участь у зйомках документального фільму до Дня Незалежності України та представила Полтавщину. 

“Полтавщина для мене пахне солодощами. Тут суцільно життєдайна краса, прохолода пралісу, медове повітря і соковиті зелені луки. Полтавщина  – це могутні Скіфські вали, це славнозвісне Опішнянське гончарство, це панянки, які я печу для свого сина Серафима. Один мій коржик виконав свою давню функцію оберегу. Мій чоловік захищав цілісність України на Світлодарській дузі. Я зробила йому коржик з берегинею – чоловік повернувся додому живим і здоровим. Тепер це наша сімейна реліквія”, – розповіла Оксана Дорошенко.

Проєкт «Моя Незалежність» – це 26 історій про 26-ох талановитих українців. Історії героїв, які живуть в кожній області України, в столиці та в Криму.

Кілька знімальних команд, що мандрували областями України, в рамках проєкту «Моя Незалежність», познайомились з дивовижними людьми, що роблять значний внесок у розвиток не лише рідного краю, а й цілої держави. Серед них і наша землячка.

“30 років Незалежності України. 33 роки мені. Ми майже ровесниці. Якось так склалися всі зорі, що мені випала честь представляти Полтавщину. Звісно, дуже складно передати “всю сіль” цієї землі за півтори хвилини, але… Я дуже рада, що тут є наші могутні скіфські вали і захід сонця на Західному укріпленні Більського городища, є Краєзнавчий музей з моїми улюбленими бабами і автентичне опішнянське гончарство… Ми знаємо, хто ми, ми знаємо звідки”, – написала Оксана Дорошенко в Facebook.

Система Orphus