Ви тут:
Культура Суспільство 

Помер один із зірок британського рок-гурту Status Quo

Помер один із зірок британського рок-гурту Status Quo

Алану Ланкастеру було 72 роки.

Про це повідомляє BBC.

“Алан був невід’ємною частиною звучання та величезного успіху Status Quo протягом 60-х і 70-х років”, – заявив соліст гурту Френсіс Россі.

У 1962 році Алан разом зі своїм шкільним другом Френсісом Россі організували біт-групу — Френсіс — гітара, вокал, Алан — бас-гітара, вокал. Незабаром до них приєднався Джон Коглан: так почалася історія Status Quo. Ланкастер випустив з Status Quo 17 альбомів, 4 з яких очолили британські чарти. Останній раз у складі гурту він виступив 13 липня 1985 року на концерті Live Aid.

У 1988 році Алан утворив гурт The Bombers, до складу якої увійшов Джон Коглан, ударник першого складу Status Quo. The Bombers супроводжували Cheap Trick, Еліс Купер і Skid Row під час їх австралійських гастролей.

Після розпаду The Bombers Ланкастер разом з Джоном Брюстером (The Angels) зібрав ансамбль: The Lancaster Brewster Band, потім — The Alan Lancaster’s Bombers, гурт, який випустив ЕР, та провів гастролі країнами Скандинавії, але розпався в 1995.

У березні 2010 року Ланкастер і Россі зустрілися в Сіднеї. Це могло сприяти відродженню класичного складу гурту «Status Quo».

Система Orphus