Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитись до створення списку “100 вчинків відповідальних громадян”

Полтавців запрошують долучитись до створення списку “100 вчинків відповідальних громадян”

Центр демократії та верховенства права запустив проєкт “100 вчинків відповідальних громадян”, де у 20 містах України будуть формувати переліки вчинків відповідальних громадян, які своїми змінюють на краще життя своєї сім’ї, громади, міста та країни.

Онлайн-захід для учасників з Полтавщини відбудеться 5 жовтня, повідомили на фейсбук-сторінці Молодіжної ради Полтавської територіальної громади.

Організатори відкрили реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників Полтавської області. Тривалість сесії – 2 години в другій половині дня з 15:00 до 17:00.

Читайте також: “Волонтерська академія”: у Полтаві триває реєстрація на навчання для волонтерів

Співтворцем списку може стати студент, підприємець, ІТ-спеціаліст, вчитель, лікар, депутат місцевої ради тощо. За словами організаторів, учасники можуть бути будь-ким за фахом, будь-якого віку чи статі.

Громадяни створюватимуть власний список відповідальних вчинків, що покращать як їх власне життя, так і життя родини, громади, країни. Надалі списки з кожного міста внесуть до об’єднаного загальноукраїнського реєстру, з якого оберуть кращі 100 вчинків і на 10 найяскравіших знімуть відеоісторію та інтерв‘ю.

Система Orphus