Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці можуть обрати ТОП-30 знакових книжок часів Незалежності України

Полтавці можуть обрати ТОП-30 знакових книжок часів Незалежності України

З 15 вересня до 15 жовтня проходитиме онлайн голосування на сайті проєкту “30 знакових книжок нашої Незалежності”.

Кожен українець може взяти участь у формуванні списку знакових книжок часів Незалежності. Для цього потрібно обрати одну чи декілька зі 100 запропонованих українських книжок на сайті. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують ТОП-30. 

Проголосувати можна за посиланням.

“30 знакових книжок нашої Незалежності” дозволить зібрати ті історії, що фактично і є віддзеркаленням нашої незалежності. Це люди, події та переломні моменти, які мали безпосередній вплив на боротьбу за свободу і гучно заявили про Україну світові. Наша література сильна та самобутня. Як класична, так і сучасна, з новими формами та рішеннями, і з наслідуванням кращих традицій геніїв пера минулого. Впевнений, топ-30 книг, за які проголосують українці буде дійсно виключним», ‒ зауважив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Цей проєкт започаткували з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України Міністерство культури та інформаційної політики разом із Українським інститутом книги. Він покликаний створити унікальний перелік видань, що вплинули на формування та розвиток країни, її громадян, іміджу держави.

Система Orphus