Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавських викладачів номінували на премію “Молодий вчений року”

Полтавських викладачів номінували на премію “Молодий вчений року”

У конкурсі беруть участь українські вчені, інженери, дослідники та новатори. З Полтавщини на премію номінували 9 педагогів.

Список номінантів оприлюднили на сайті “Молодий вчений року”.

У категорії “Наукова конференція” номінували Ірину Потапюк з Полтавського державного аграрного університету.

Доцент Полтавського державного медичного університету Дмитро Бойко номінований у категорії “Науковий ментор” з науковою роботою “Особливості поведінки та емоційно-вольової сфери у чоловіків з різними формами хімічної залежності”. У цій же номінації лауреаткою стала Ілона Яснолоб з Полтавського державного аграрного університету.

У номінації “Монографія” лауреатом став Дмитро Дячков з Полтавської державної аграрної академії з роботою “Управлінські аспекти інформаційної безпеки: теорія, методологія, практика”. У цій же категорії номінували викладача Полтавської державної аграрної академії Олега Кручиненка.

За науково-популярний журнал на премію номінували Віталія Мельничука (Полтавський державний аграрний університет).

Викладач Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Іван Тітко став лауреатом у двох категоріях: “Науковий подкаст” і “Науковий ментор”.

У номінації “Кращий бізнес кейс науковця” премію отримає Вікторія Стрілець — викладачка Полтавського університету економіки і торгівлі.

У категорії “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” номінували полтавську мисткиню та художницю Роксолану Дудку.

Система Orphus