Полтавські студенти стали призерами Чемпіонату України з бігу на 1 милю

У Чернівцях пройшов Чемпіонат України з бігу на 1 милю. Участь у змаганнях брали студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Валерія Кравченко та Руслан Калякін.

Як повідомили на сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Кравченко Валерія виборола золото в категорії юніорки з результатом 5 хв. 54 сек. і срібло в категорії молодь. Студентка змагалась за перемогу із 12 спортсменками.

Калякін Руслан боровся за першість із 28 спортсменами. З результатом 5 хв. 06 сек. посів II місце серед юніорів і серед молоді.

У загальнокомандному заліку Полтавська область посіла третє командне місце. Готував спортсменів до змагань тренер Сергій Чепіжний.