Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці розповіли про реєстрацію податкових накладних

Полтавські податківці розповіли про реєстрацію податкових накладних

З початку 2021 року платниками податку на додану вартість Полтавщини подано на реєстрацію понад 8 млн податкових накладних на загальну суму 47,8 млрд грн, з яких зареєстровано 7,9 млн (98,7%) податкових накладних на загальну суму 47,8 млрд грн.

За січень – серпень 2021 року проведено 162 засідання комісії ГУ ДПС у Полтавській області з питань розблокування ПН/РК, яка працює у рамках дії Постанови КМУ від 11.12.2019 № 1165 “Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних”.

“Станом на 1 вересня 2021 року платниками податків подано на розблокування 20,2 тисяч повідомлень до зупинених ПН/РК, по яких комісією прийнято рішення про реєстрацію – 17651 ПН/РК на суму ПДВ 307,1 млн. грн. (69,6 % від розглянутих) та про відмову в реєстрації 2135 ПН/РК на суму ПДВ 129,3 млн. грн. (29,3 відсотків від розглянутих). Решта повідомлень – 331 на 4,7 млн. грн.(1,1 %) залишаються на розгляді у зв’язку з тим, що термін рішення не настав”,  – повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

Також керівник обласної податкової зазначив, що створені всі умови для сприяння платникам ПДВ в наданні допомоги щодо роз’яснення всіх суперечливих питань які виникають під час реєстрації ПН/РК. Консультацію з даного питання можна отримати у центрах обслуговування платників які розташовані на території області. З адресами та телефонами ЦОП можна ознайомитись на банері „Центри обслуговування платників” субсайту Головного управління ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України за посиланням.

Система Orphus