Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Полтавська політехніка” та ДТЕК Нафтогаз підписали меморандум про співпрацю

“Полтавська політехніка” та ДТЕК Нафтогаз підписали меморандум про співпрацю

ДТЕК Нафтогаз профінансував створення інноваційної локації на території Національного університету “Полтавська політехніка” та підписав тристоронній Меморандум про співпрацю з університетом та Академією ДТЕК.

У понеділок, 13 вересня, ДТЕК Нафтогаз відкрив інноваційну локацію на території Національного університету “Полтавська політехніка”, яка була створена з нагоди 10-річного ювілею компанії.

Своє тривале і успішне партнерство ДТЕК Нафтогаз і Полтавська політехніка скріпили підписанням Меморандуму про співпрацю. Третьою стороною Меморандуму став корпоративний університет – Академія ДТЕК.

Підписання Меморандуму стало важливим кроком у розвитку Нафтогазового технологічного хабу ДТЕК. Основне завдання ТехноХабу – залучення новітніх світових технологій, які наразі недоступні в Україні, та розвиток мережі локальних і міжнародних партнерств для стратегічного розвитку бізнесу й усієї нафтогазової галузі. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров підкреслив важливість підписання Меморандуму:

“Меморандум скріплює не лише попередні роки нашого партнерства з університетом, але має і велике значення для подальших спільних проєктів. У рамках підписаного сьогодні Меморандуму Полтавська політехніка стане ще одним резидентом ТехноХабу».

Команда ТехноХабу працює над підготовкою та впровадженням технологічних рішень для вирішення глобальних викликів. Одним із таких викликів є декарбонізація нафтогазової галузі. 

Фото пресслужби ДТЕК Нафтогаз

Система Orphus