Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщину вперше відвідав Надзвичайний і Поважний Посол Республіки Вірменія

Полтавщину вперше відвідав Надзвичайний і Поважний Посол Республіки Вірменія

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін та заступниця Катерина Рижеченко обговорили питання співпраці у різних галузях з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні паном Владіміром Карапетяном.

Для пана Владіміра Карапетяна це перший візит на Полтавщину, повідомили у Полтавській ОДА.

Він прибув вивчити потенціал області для налагодження взаємовигідної співпраці. Наголосив, що одним із важливих напрямів є регіональне співробітництво, підтримка бізнесу, розвиток інвестицій. Зокрема пан Посол зазначив, що полтавці толерантно ставляться до вірменської общини.

“Громадяни України вірменського походження почуваються у вашій країні, як вдома. Вони мають можливості для культурного самовираження, розвитку бізнесу та отримують всіляку підтримку від місцевої влади”, – сказав Владімір Карапетян.

Олег Синєгубов запевнив, що обласна державна адміністрація готова стати майданчиком для спілкування представників бізнесу обох країн.

“Ми гарантуємо всім рівні умови. Готові супроводжувати крупні інвестиції, надавати відповідні консультації та підтримку. Наприклад, у Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА створюють робочу групу, до якої входять представники відповідних структур і відомств, підприємств, які працюватимуть над втіленням проєктів. Ми готові до співпраці з вами. Для нас важливо, що податки залишаються на місцях, адже це наповнення обласного та місцевих бюджетів”, – наголосив Олег Синєгубов.

Також голова облдержадміністрації додав, що такі зустрічі сприяють плідній співпраці, залученню інвестицій в економіку області та ефективному співробітництву.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus