Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтававодоканал розпочав відключати боржників

Полтававодоканал розпочав відключати боржників

КП ПОР “Полтававодоканал розпочав відключати боржників від водопостачання та водовідведення.

Відключення почалися у Полтаві з вулиці Алмазна.

“Якщо сплачуєте за комуналку вчасно – нічого. А от якщо заборгували за спожиті послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення – терміново або погасіть заборгованість, або реструктуризуйте борг. Якщо цього не зробите, можете опинитися у реєстрі на відключення. Списки боржників сформовані, графіки відключень домогосподарств від послуги централізованого водопостачання та водовідведення не просто готові – дотримуючись їх, бригада групи по роботі з дебіторською заборгованістю уже працює”, – повідомили в “Полтававодоканал”.

Загальна сума заборгованості населення “Полтававодоканалу” – 6 703 2441,44 грн.

“Відключають споживачів, які не платили за водовідведення та водопостачання протягом трьох місяців. Також відключають, якщо не заключений договір на послуги. Ну і звісно, незаконні приєднання до мережі”, – розповіли у пресслужбі.

Читайте також: Де у Полтаві можна подати заявку на приєднання: Нафтогаз оприлюднив перелік адрес

“Полтававодоканал” нагадує, що набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж”.

“Саме він скасував заборону на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі під час дії карантину та протягом 30 днів з моменту його відміни. Відтепер така заборона діятиме лише під час так званого «червоного» рівня епідемічної небезпеки та впродовж 30 діб з дня його скасування”, – зазначили у підприємстві.

Система Orphus