Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавагаз збут” припиняє постачання природного газу населенню за річною ціною

“Полтавагаз збут” припиняє постачання природного газу населенню за річною ціною

У ТОВ “Полтавагаз збут” вчергове заявили про неможливість здійснювати постачання природного газу населенню за фіксованою річною ціною 9,99 грн. за 1 м.куб. з вересня 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба ТОВ “Полтавагаз збут”.

“У зв’язку зі значним зростанням ринкових цін на природний газ та відсутністю доступу до ресурсу природного газу місцевого видобутку за соціальною ціною інформуємо побутових споживачів про неможливість здійснювати постачання природного газу населенню за фіксованою річною ціною 9,99 грн. за 1 м.куб. з вересня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим всі побутові споживачі газу ТОВ “Полтавагаз збут” з вересня 2021 року отримуватимуть природний газ від ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”. Це товариство буде постачати газ усім побутовим споживачам, як “постачальник останньої надії” (ПОН), за ціною 12,00 грн.за 1 м.куб.

Також у “Полтавагаз збуті” зазначили, що плату за спожитий газ у серпні споживачі мають здійснити протягом вересня ТОВ “Полтавагаз збут”. Реквізити для оплати незмінні.

Додамо, що з вересня ТОВ “Полтавагаз збут” пропонує постачання природного газу населенню на умовах місячної пропозиції за ціною вересня 2021 року – 19,80 грн. за 1 м куб.

Система Orphus