Ви тут:
кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліцейські викрили групу наркодилерів на Полтавщині

Поліцейські викрили групу наркодилерів на Полтавщині

Працівник фармацевтичного підприємства разом зі спільниками налагодили схему продажу сильнодіючих лікарських препаратів: пігулок метадону, димедролу та зопіклону. Дозвільних документів на таку діяльність вони не мали.

Правоохоронці встановили, що до протиправної діяльності причетні четверо мешканців міста Лубни – двоє жінок та двоє чоловіків. 53-річний працівник фармакологічного підприємства таємно виносив пігулки сильнодіючого лікарського засобу – зопіклон, який надалі передавав гуртовими партіями своїм спільникам.

Також вони налагодили канали постачання пігулок метадону та ампул димедролу з інших областей України. Заборонені речовини зловмисники незаконно продавали наркозалежним мешканцям міста та району під час особистих зустрічей. За одну таблетку вони отримували 50 гривень.

Після проведення контролю за вчиненим кримінального правопорушення у вигляді оперативної закупівлі поліцейські провели у домоволодіннях фігурантів санкціоновані обшуки, під час яких вилучено наркотичні та сильнодіючі лікарські препарати на , а саме: 1730 пігулок зопіклону, 945 ампул димедролу, таблетки метадону, канабіс. 

Правоохоронці вилучили майже 2000 таблеток та близько тисячі ампул із забороненими речовинами на суму понад 120 тисяч гривень. В одного з них членів угрупування також вилучили вогнепальну зброю, набої та порох.

Одній з фігуранток повідомили про підозру та взяли під варту. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим правопорушникам за ч. 1, 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) та ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Фото: Національна поліція Полтавської області

Система Orphus