Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підстав для збільшення тарифу на тепло для населення немає, – Євген Греков

Підстав для збільшення тарифу на тепло для населення немає, – Євген Греков

В Україні для побутових споживачів доступні річні пропозиції газу за ціною 7,96 гривень за кубометр, а для підприємств теплокомуненерго запропоновані трирічні контракти з ціною 7,42 гривні за кубометр на перший рік.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

“Підстав для збільшення тарифу на тепло для населення, в зв’язку з наданням річних пропозицій по вартості газу для населення та трирічних контрактів для теплопостачальних організацій з НАК “Нафтогаз”, немає. Але маємо усвідомлювати, що питання тарифу знаходиться у віданні органів місцевого самоврядування. Загалом підстав зростання вартості тепла немає. Будемо дивитись на дії органів місцевого самоврядування”, – наголосив Євген Греков.

За його словами, житловий фонд області підготовлений до опалювального сезону на 90%. Навчальні заклади та заклади охорони здоров’я – на 99,6%.

“Якісна підготовка до опалювального сезону і своєчасний його початок – нині одне з найважливіших завдань, які стоять перед органами влади і місцевого самоврядування. Це питання тримаємо на контролі. Щотижня проводимо засідання профільної обласної координаційної ради. Спільно з представниками громад, райдержадміністрацій, теплокомунальних підприємств обговорюємо всі нагальні питання й відпрацьовуємо проблемні ситуації”, – зазначив Євген Греков.

Начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА Едуард Рева розповів про підготовку до опалювального сезону.

“Капітальний ремонт доріг виконано на 91,1%, техніка готова на 90,5%, посипковий матеріал – на 86,2%, теплове господарство – на 92,9%”, – сказав Едуард Рева.

Євген Греков додав, що опалення 109 мікрорайону Полтави – це зона відповідальності міської ради, але облдержадміністрація тримає на контролі це питання.

Система Orphus