Ви тут:
Спорт Суспільство 

Першу збірну відсторонили від Олімпійських ігор — 2022

Першу збірну відсторонили від Олімпійських ігор — 2022

КНДР не зможе взяти участь в іграх, які прийматиме Китай.

Як повідомляє Xsport.ua, глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах повідомив про рішення відсторонити НОК Корейської Народно-Демократичної Республіки від змагань до кінця 2022 року.

Однак питання участі спортсменів з цієї країни на Олімпіаді-2022 рік залишається відкритим.

«Єдиним національним олімпійським комітетом, який не брав участі в Олімпійських іграх в Токіо, був НОК КНДР. Це порушення Олімпійської хартії. У зв’язку з цим виконкомом було прийнято рішення відсторонити НОК КНДР до кінця 2022 року».

Глава МОК додав, що організація припинить фінансування НОК КНДР і не буде надавати іншу підтримку.

Зимові Олімпійські ігри 2022 — зимові Олімпійські ігри, що пройдуть у 2022 році в Пекіні, Китай.

31 липня 2015 р. Томас Бах оголосив, що містом, що приймає зимові Олімпійські ігри 2022 р., є Пекін. Пекін став першим містом, який провів три міжнародні події літніх Олімпійських ігор, Зимових Олімпійських ігор та Азійських ігор. Він також став наступником Норвегія в 1952 р. Друге столичне місто, яке приймало зимові Олімпійські ігри за 70 років після прийому Осло, і місто Чжанцзякоу, маючи можливість співпрацювати з Пекіном для проведення зимових Олімпійських ігор 2022 р., Успішно виграло Міжнародну федерацію снігу 2021 р. фрістайл на лижах та сноуборді Право на проведення чемпіонату світу з лижного спорту та Пекінський район Шицзіншань став першим містом у Китаї, яке отримало право на проведення цієї події, тоді як Пекін та Чжанцзякоу стали першим містом у Китаї, що отримало право на проведення зимових Олімпійських ігор.

Система Orphus