Переписав історію: Кріштіану Роналду став кращим бомбардиром в історії футбольних збірних

Гравець “Манчестер Юнайтед” та національної збірної Португалії у черговий раз ввійшов до історії світового футболу.

Як ми вже раніше повідомляли, збірна України з футболу вчора, 1 вересня, сенсаційно втратила очки у матчі з проти збірної Казахстану — 2:2.

Але цього футбольного вечора у матчах національних збірних знайшлося місце новому рекорду. Його автором став португалець Кріштіану Роналду, який нещодавно перейшов з “Ювентусу” до “Манчестер Юнайтед”, де свого часу розпочав зіркову кар’єру.

Роналду забив вже 111 м’ячів за збірну Португалії.

Історичні голи Роналду забив у матчі проти Ірландії у відборі на чемпіонат світу-2022. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Португалії, причому голи Кріштіану на 89-й та 90+6 хвилинах дозволили португальцям вирвати переможний результат у матчі.

Обидва голи Роналду забив з гри. На 89-й хвилині португалець скористався передачею Гонсалу Гедеша, а на шостій компенсованій хвилині йому вже асистував Жоау Маріу.