Паралімпіада — 2020: Україна зі світовим рекордом здобула 20 “золоту” медаль

Українські спортсмени у Токіо завоювали вже 80 нагород різного ґатунку.

За інформацією “Суспільне.спорт”, сьогодні, 2 вересня, 26-річний Максим Крипак здобув чергове “золото” Паралімпіади-2020. Плавець з Харкова виступив на шостій дистанції у Токіо – і вшосте піднявся на подіум. Цього разу на дистанції 100 метрів на спині (клас S10).

У фіналі Крипак вирвався у лідери з перших метрів дистанції. Уже після стартових 50 метрів він відірвався від найближчого суперника майже на секунду. А фінальний час Максима – 59.19 сек. Він випередив свій же світовий рекорд на 0.05 сек.

Його перевага на фініші склала понад 2 секунди над найближчим суперником. А Станіслав Попов фінішував сьомим.
Для Крипака – це дев’ята паралімпійська золота медаль і четверта в Токіо. Він здобув шосту медаль в Токіо. Загалом – це двадцята золота медаль збірної України та 80-а загалом.