Ви тут:

Особливості безпеки комерційних об’єктів

Особливості безпеки комерційних об’єктів

Якщо вам потрібна охорона великих територій, то тут вже буде зовсім інша специфіка. Оскільки ви не зможете повністю щільно огородити їх, то потрібно захистити від того, щоб сторонні особи не проникли на територію, а також не завдали збитків. Саме в цьому вам допоможе охоронне агентство “Шериф”. Тут ви зможете отримати необхідний рівень захисту і підібрати саме той комплекс послуг, який вам підходить.

Яке технічне обладнання ви отримаєте?

Для охорони територій створені спеціальні патрулі реагування. Зокрема, в такому патрулі є різні види транспорту, як:

  • Легкові машини;
  • Вантажні автомобілі та багато інших.

Патрульна служба відбувається незалежно від погоди, а крім цього, на всіх транспортних засобах є охоронна символіка, тому будь – хто зможе побачити, що територія охороняється. Якоюсь мірою це буде першим кроком для того, щоб запобігти вторгненню зловмисників.

Як відбувається патрулювання?

Завдяки надійності та оперативності патрульної групи, ви можете не переживати за безпеку будівель, оскільки:

  • Є денні та нічні патрулювання, графік яких завжди змінюється, щоб зловмисники не змогли вивчити розпорядок;
  • Ви зможете постійно контролювати місце перебування та рух охоронців за допомогою спеціальної системи;
  • Ви будете регулярно отримувати звіти про усі ситуації та чергування;
  • За потреби, підкріплення прибуде буквально за 10 хвилин.

Використання новітніх систем

Ви можете бути певні, що ваша квартира, будинок чи будь – який комерційний об’єкт буде в повній безпеці, якщо ви оберете комплект послуг від фірми “Шериф”. Тут використовують найновіше обладнання, яке можна замовити за доступною вартістю.

Використання сигналізації Ajax дозволить вам моментально отримати сигнал про те, що хтось намагався відчинити двері додому чи проникнути в будівлю, почалася пожежа чи потоп. Крім цього, завдяки підключеним камерам ви зможете побачити що відбувається, бо зображення виводиться на монітор. Більш детальну інформацію про систему відеонагляду можна отримати за посиланням https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/sistemi-videonabludenia-2/

Під час пожежі датчики фіксують дим та зміну температури, тоді сигнал передається на пульт охорони. Монтаж такої системи безпечний та простий. Спеціалісти приїдуть в зручний для вас час і усе під’єднають, налаштують та перевірять. Більше корисної інформації ви зможете переглянути на сайті https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/pozharnaia-sinalizacia-2/ Пультова охорона – це надійний вид захисту, а крім цього, під час встановлення підбирається індивідуальний підхід до кожної будівлі. Саме тому рівень захисту помешкання буде найвищий. Якщо вас цікавить тривожна кнопка, то є можливість поставити і її. Група швидкого реагування приїде за короткий час, в теплий період це становить до 4 хвилин, а зимою до 9 хвилин. По всій території України налічується до 100 автомобілів охоронного агентства “Шериф”.

Система Orphus