Ви тут:

Основні переваги шнекових соковижималок

Те, що разом з великою кількістю побутової техніки, ще й досі існують окремо соковижималки, говорить про їх незмінну популярність. Однак, сучасний підхід до якості соків, потребує технічних відповідників. Наприклад, соковижималка TEFAL ZC600138 підходить для віджиму соку з ягід, яблук, винограду, овочів різної твердості – від томатів до буряка, моркви. Має одну швидкість, економно використовує електроенергію.

Види, що зустрічаються

Серед відомих видів соковижималок можна знайти різні варіанти, з набором відповідних функцій. Не дивлячись на технічний прогрес, все ще використовуються механічні, але попит росте на електричні. Все ж швидше і якісніше віджимають. Як і вся побутова техніка, соковижималки можуть бути промисловими, належати до професійних приладів, або до агрегатів побутового рівня. Відрізняють дані прилади за призначенням – спеціально для цитрусових чи універсальні. Вибирають зазвичай, за способом віджиму. Згідно з цими характеристиками вони поділяються на:

  • Відцентрові – віджим відбувається за рахунок роботи центрифуги. Сік можна отримати досить швидко.
  • Шнекові – добувається сік за допомогою спеціального шнека. Швидкість його обертання не висока, та вона дає можливість обережно вичавлювати рідину.

Користувачам більше до вподоби універсальні моделі, які допоможуть виготовити корисний напій з будь-якого джерела.

Чим шнекові соковижималки кращі?

Хоч відцентрові моделі мають нижчу вартість, шнекові вважаються більш привабливими бо:

  • Універсальні. На відміну від відцентрових, їх можна використовувати при віджимі соку з будь-яких плодів. Це можуть бути фрукти, ягоди, овочі, зелень чи овочі, навіть горіхи та насіння.
  • Приносять більше користі. Відцентрові діють таким чином, що сік, потрапляючи у відкритий доступ повітря, природним шляхом окислюється, бо перед цим нагрівається. Повільна робота шнекових соковижималок не призводить до окислення, бо не нагріває продукти. Тому напої мають більше користі.
  • Подовжують термін придатності соку. Не швидка робота шнека дозволяє здобувати якісний продукт, який довго зберігається, через те, що не зазнає впливу підвищеної температури. 
  • Видають більше соку. Після відцентрових соковижималок залишається більше відходів, завдяки способу віджиму. Шнекові дають на 40% більше рідини.

Ще позитивною якістю являється те, що соковижималки зі шнеком працюють значно тихіше, вони компактні і мають сучасний дизайн.

Система Orphus