Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оновлений сквер у Полтаві з найбільшим в області стягом стає улюбленою локацією містян, – Олег Синєгубов

Оновлений сквер у Полтаві з найбільшим в області стягом стає улюбленою локацією містян, – Олег Синєгубов

Сквер пам’яті Героїв України з найбільшим в області стягом щодня набирає популярності та стає впізнаваною локацією, яка об’єднує полтавців.

Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Донедавна сквер в центрі Полтави представляв собою темне й нетуристичне місце. Однак нещодавно він набув нового значення, адже в реконструйованому сквері ми встановили найбільший синьо-жовтий стяг в області – символ пройденого українцями шляху до свободи й незалежності. Основа прапора має вигляд козацького хреста з синьо-жовтою підсвіткою вночі”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Висота флагштоку становить 50 метрів, а розмір полотнища – 12 на 8 метрів.

“Символічно, що прапор встановлений у сквері пам’яті Героїв України, на місці колишнього пам’ятника Леніну. Саме тут ми плануємо спорудити Меморіал захисникам незалежності України. Це спільне рішення та бачення обласної влади, ветеранів війни, їхніх батьків і рідних. Прапор стане центральним елементом майбутнього Меморіалу”, – зазначив Олег Синєгубов.

Встановлення найбільшого синьо-жовтого прапора в області – ініціатива Полтавської ОДА, яка підтримана програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Система Orphus