Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Олександра Хижняка визнали найкращим боксером світу

Олександра Хижняка визнали найкращим боксером світу

Срібний призер XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо полтавець Олександр Хижняк отримав нагороду найкращого боксера 2021 року за версією Міжнародної боксерської асоціації (AIBA).

А особистий наставник спортсмена Олександр Хижняк-старший удостоєний звання найкращого тренера року, повідомляє Федерація боксу України.

“Цей рік став одним з найважливіших у спортивному житті Олександра Хижняка та його особистого тренера і батька. Головною подією року стали Олімпійські ігри, які увінчали безпрецедентно довгий олімпійський цикл, що тривав цілих п’ять років. Олександр Хижняк підійшов до ключових змагань у своїй кар’єрі з рекордною серією без поразок, завоювавши протягом цього терміну “золото” чемпіонатів світу та Європи, перемігши на Європейських іграх. Переможна серія Хижняка налічувала 62 поєдинки”, – йдеться у повідомленні.

На Іграх-2020 Хижняк у ваговій категорії до 75 кг ефектно переміг трьох сильних суперників – японця Юіто Морівакі, домініканця Седеньо Мартінеса та філіппінця Еміра Марсіаля та здобув “срібло”.

Президент України Володимир Зеленський вручив полтавському боксеру  медаль “За заслуги” I ступеню, а його тренеру і батьку – Олександру Хижняку-старшому – медаль “За заслуги” II ступеню. Від міської влади Полтави боксер з батьком отримали мільйон гривень призових. Від обласної влади Полтавщини боксер отримав сертифікат на суму 1 мільйон 500 тисяч гривень, а його тренер – на суму 250 тисяч гривень. 

Нагадаємо, нещодавно Олександр Хижняук одружився у Полтаві

 

Система Orphus