Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Олександр Хижняк розповів про свої очікування від бою Джошуа — Усик

Олександр Хижняк розповів про свої очікування від бою Джошуа — Усик

Срібний призер Олімпійських ігор у Токіо очікує цікавого протистояння між одними з найсильніших спортсменів сучасності.

Про це повідомляє Meta-ratings.com.ua.

«Виходячи з того, що вони — олімпійські чемпіони я, як людина, яка пройшла досвід олімпійського турніру, можу сказати, що це дуже досвідчені та, безумовно, сильні, майстровиті боксери.
Вони вже пройшли величезний шлях як в любительському, так і в професійному боксі. Про Джошуа не можу сказати нічого певного, бо не знаю його особисто. Можу лише зазначити, що це дійсно дуже професійний боксер. Більше хочу сказати про Олександра — людину, спортсмена і професіонала, за якого вболіваємо я і вся моя сім’я.
Дуже ціную те, що після того, як я завершив свій виступ на Олімпійських іграх, Олександр подзвонив мені особисто і підтримав. Сказав, що вболіває за мене. І те, як він постійно мене підтримує в соціальних мережах — я це дуже ціную. Ціную наші добрі стосунки, нашу боксерську спортивну дружбу. Я, природно, буду вболівати за нього, бажаю йому тільки перемоги, бажаю йому тільки гарного настрою і всього самого доброго», — зазначив Хижняк.

Читайте також: Бій Усик – Джошуа покажуть у полтавському кінотеатрі

Нагадаємо, полтавець Олександр Хижняк впевнено пройшов до фіналу олімпійського турніру, де сенсаційно поступився представнику Бразилії.

Система Orphus