Ви тут:
Суспільство 

Океан Ельзи вперше проведе концерт лише для вакцинованих

Океан Ельзи вперше проведе концерт лише для вакцинованих

Прохід на концерт буде дозволений як вакцинованим раніше, так і тим, хто пройде вакцинацію прямо на місці перед концертом у мобільних пунктах вакцинації.

Український гурт Океан Ельзи збирається виступити у Львові. Однак на концерт зможуть потрапити тільки вакциновані глядачі або власники негативного тесту на коронавірус. Про це йдеться на офіційній сторінці групи у Facebook.

“З огляду на зростання захворюваності та враховуючи розпорядження міського голови Про проведення концерту гурту Океан Ельзи, ми всі разом повинні дотримуватися виконання карантинних вимог. Прохід на концерт буде дозволений як вакцинованим раніше, так і тим, хто пройде вакцинацію прямо на місці перед концертом у мобільних пунктах вакцинації”, – зазначено в повідомленні.

Зокрема, доступ на площу буде дозволений тільки за наявності одного з таких документів:

– сертифікат про вакцинацію від COVID-19 (електронний у додатку Дія або друкований від сімейного лікаря)
– негативний тест на COVID19, зроблений за 72 години до події: або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, або ПЛР-тест
– довідка про отримання 1-ї дози вакцини від COVID-19.

При цьому, в повідомленні зазначено, що невакциновані глядачі зможуть отримати щеплення від коронавірусу у спеціальних точках вакцинації прямо біля сцени.

Система Orphus