Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Неймовірні емоції”, – полтавка Ася Єршова про участь у шоу Dolce & Gabbana у Венеції

“Неймовірні емоції”, – полтавка Ася Єршова про участь у шоу Dolce & Gabbana у Венеції

Модель Ася Єршова взяла участь у розкішному шоу італійських дизайнерів Домініко Дольче і Стефано Габбана, яке проходило 29 серпня у Венеції. Це її дебютний показ колекції від кутюр.

Нову колекцію кутюрної лінії Dolce&Gabbana представили музи бренду, знаменитості та 101 професійна модель, серед яких полтавка Ася Єршова.

“Емоції переповнювали мене. Я не очікувала, що буде так емоційно та круто. Dolce & Gabbana – це був мій перший кутюр. Тут зовсім по-іншому, порівнюючи з тижнями моди. Це інші емоції. У день показу вже о 7-ій ранку розпочалася репетиція, яка тривала близько трьох годин”, – розповіла Ася Єршова.

Після цього, розпочалася підготовка до самого шоу. Показ нової колекції відбувався на площі Сан-Марко увечері, під час заходу сонця.

“Це було дуже красиво, ніжно. До місця показу нас (моделей – ред.) доставляли на гондолах. Коли був мій вихід, відчула каплі дощу, а згодом розпочалася злива та сильний вітер. Незважаючи на негоду ми йшли повільно та красиво, аби продемонструвати усю красу цих нарядів. Знаменитості, які сиділи у перших рядах вигукували «Wow! You are a professional models». Це було надзвичайно приємно. Дуже щаслива, що мала таку можливість», – розповіла Ася Єршова.

Дівчина займається моделінгом із 17 років. За словами Асі, її зустріла у місті власниця модельної агенції й запропонувала прийти на навчання в школу моделей МА «Марго». Уже за 8 місяців полтавка підписала свій перший контракт.

«У модельну агенцію «Марго» прийшла у 17 років, а вже через рік поїхала працювати за контрактом. Це була Азія. Мої перші подіуми та фотосесії були у Тайланді. А через два роки полетіла у Європу», – сказала Ася Єршова.

Ася співпрацювала зі світовими брендами, брала участь у шоу Christian Dior (на Fashion Week у Парижі та Шанхаї), Giorgio Armani, Giambattista Valli. Її значним досягненням стала поява персональної сторінки на відомому сайті models.com – своєрідного ТОП-клубу світової модельної індустрії. А нещодавно дівчина уклала ексклюзивний контракт із домом високої моди Yves Saint Laurent.

У вересні Ася Єршова візьме участь у тижнях моди у Мілані та Парижі. Про плани на майбутнє дівчина не розповідає. Говорить: «не хочу загадувати далеко наперед».

Шоу Dolce & Gabbana Alta Moda

Сама колекція стала справжньою одою красі Венеції та її традиціям. Майже в кожному образі прочитувалися відсилання до венеційської культури й ремесел — візерунки, подібні до знаменитого муранського скла, декор, натхнений венеційським карнавалом, і найскладніші градієнти, пише vogue.ua.

На світський захід прийшли майже 400 гостей — знаменитості зі світовим ім’ям і дуже заможні клієнти бренду. Крім професійних моделей і муз бренду, показати нову колекцію гостям дизайнери довірили юній Деві Кассель, дочці Моніки Беллуччі й Венсана Касселя, трьом дочкам Пі Дідді, дочці Гайді Клум, Лені, і багатьом іншим дебютанткам, які продемонстрували, що італійський бренд прикрашає дівчат будь-якого віку. Спостерігали за всією цією красою Дженніфер Лопес, Гелен Міррен, Кейт Босворт, Крісс Дженнер, Моніка Беллуччі й багато інших.

Фото та відео: Ася Єршова 

Система Orphus