Ви тут:
Спорт Суспільство 

Netflix хоче придбати права на показ перегонів Формули 1, – ЗМІ

Netflix хоче придбати права на показ перегонів Формули 1, – ЗМІ

Шанувальникам Ф1 Netflix відомий завдяки кільком сезонах документальної стрічки Drive to Survive, а також біографічним фільмам про Айртона Сенни та Міхаеля Шумахера.

Як повідомляє motorsport.com, за словами генерального директора компанії Рід Хастінгс, зараз Netflix серйозно вивчає можливість викупу у Liberty Media комерційних прав на Формулу 1.

«Якщо говорити про висвітлення спорту, то тут у нас немає можливості контролю, – наводить його слова Der Spiegel. – Наприклад, ми не володіємо [німецької футбольної] Бундеслігою. Тому вони мають право укладати контракти з ким і коли захочуть.

Але такого роду контроль просто обов’язковий, якщо ми захочемо робити серйозні пропозиції своїм клієнтам».

Зараз інтерес до покупки Ф1 є не тільки у Netflix. Нещодавно  з’явилися чутки, що права на спорт у Liberty Media збираються викупити саудівські інвестори.

«Кілька років тому Формула 1 змінила власників, – продовжив Хастінгс. – Тоді ми не входили в число тих, хто хотів купити її. Зараз ми серйозно роздумуємо про це».

Він додав, що у Netflix є власні причини інтересу до спорту, пов’язані зі специфікою діяльності сервісу.

«Netflix займається розвагами, а не журналістикою, – зазначив глава компанії. – Але у нас, зрозуміло, є власні стандарти та етичні принципи ».

Система Orphus