Ви тут:
Суспільство Україна 

“Наш спільний біль”: УІНП презентував соціальний ролик до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру

“Наш спільний біль”: УІНП презентував соціальний ролик до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру

До 80-х роковин початку розстрілів у Бабиному Яру, Український інститут національної пам’яті спільно зі студією “Диваки Продакшн” презентував соціальний ролик із циклу “Події епохи”. 

У ролику використані фрагменти виставки “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії”, історична хроніка та кадри із німецько-білоруського фільму “Бабин Яр”, повідомляють на сайті УІНП.

Читайте також: Марафон історій: що подивитися і почитати про трагедію Бабиного Яру

“Ми прагнемо, вшановуючи пам’ять жертв, повернути їм гідність, відібрану злочинною ідеологією. Це одночасно є і внеском у формування зрілої та гідної політичної нації, для якої права людини будуть базовою цінністю незалежно від походження, соціального чи іншого статусу. Адже ми прагнемо жити у спільноті, яка не сприймає насильство як аргумент, а навпаки – культивує почуття відповідальності, емпатії, толерантності, міжнаціонального та міжконфесійного порозуміння. Ми сподіваємося, що участь у цих пам’ятних подіях об’єднає суспільство й до них долучаться якомога більше людей незалежно від національної приналежності, релігії та поглядів на меморіалізацію простору Бабиного Яру”, – зазначає голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

Фото: Український інститут національної пам’яті

Система Orphus