Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині заклади соціальної сфери на 88 % готові до опалювального сезону

На Полтавщині заклади соціальної сфери на 88 % готові до опалювального сезону

До опалювального сезону установи соціального захисту готові на 87%, заклади освіти – на 85%, охорони здоров’я –  на 92%.

Про це повідомили під час засідання координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року. Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, інформує Полтавська ОДА.

Як доповіли представники профільних структурних підрозділів ОДА, переважна більшість закладів соціальної сфери області готові до зими.

Обговорили й ситуацію по 109-му мікрорайону Полтави. В.о. начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради Олександр Попенко розповів, що новий котел, за допомогою якого опалюватимуть будинки, розвантажений на території турбомеханічного заводу. Підготовчі роботи для його монтажу проведені. Нині через відсутність у зв’язку з сімейними обставинами на роботі директора ТОВ «Полтаватепло» на котельні не можуть розпочати монтаж.

Євген Греков наголосив, що ситуація з підготовкою до зими 109-го мікрорайону незадовільна, відсутня належна координація між Полтавською міською радою і ТОВ «Полтаватепло».

«Не зрушили питання щодо встановлення котла, проєктування, закупівлі на проведення робіт. Потрібно оптимізувати терміни обстеження ремонту мереж і не затягувати з укладенням договору оренди газової мережі», – сказав Євген Греков.

Олександр Попенко повідомив, що з постачальником газу проведені перемовини, заборгованість перед ним у розмірі 5 мільйонів гривень мають погасити.

На засіданні розглянули питання щодо теплозабезпечення кількох житлових будинків у Карлівці. Погодили шляхи врегулювання ситуації. Так, між ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» і КП «Карлівка Новатор» буде укладений договір на підготовку трьох теплогенераторних, які обслуговують дев’ять будинків у місті. Теплогенераторні перебувають на балансі карлівського комунального підприємства. «Полтаватеплоенерго» підготує об’єкти до опалювального сезону та обслуговуватиме їх упродовж осінньо-зимового періоду. Найближчим часом відповідну угоду підпишуть, зазначили заступник генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай та начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Карлівської міської ради Павло Чорноштан.

Читайте також: “Полтавагаз збут” припиняє постачання природного газу населенню за річною ціною

Євген Греков додав, що за необхідності представники координаційної ради виїдуть на місце й оглянуть стан підготовки об’єктів у Карлівці.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus