Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з водойм дістали близько 18 тонн сміття

На Полтавщині з водойм дістали близько 18 тонн сміття

У Міжнародний день чистих берегів рибоохоронці країни організовували екологічні акції з прибирання берегів водойм. До акції прибирання долучилося більше 1200 людей. 

Про це повідомляють у Державному агентстві меліорації та рибного господарства України.

Працівники Полтавського рибоохоронного патруля зібрали в прибережній смузі Кременчуцького, Кам’янського водосховищ та річки Ворскла пластикових та скляних пляшок й іншого сміття загальною вагою 18 тонн.

Загалом рибоохоронці та залучені до заходів екоактивісти позбавили від сміття близько 1640 га прибережних територій, на яких зібрали понад 72 тонни побутових відходів. 

Працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля назбирали і вивезли понад 10 тонн побутових відходів.

Представники Азовського рибпатруля звільнили берегову лінію Азовського моря  від понад 9 тонн побутового непотребу.

Запорізькі рибпатрульні прибрали береги Каховського водосховища, вилучивши з дна водойми близько 1,3 тонн сміття.

“Працівники рибоохоронних патрулів особливо сприймають серйозність шкоди від побутового засмічення прибережних ділянок, фахово розуміючи його негативний вплив на мешканців наших водойм. Звідси й підвищена увага та неформальна завзятість щодо участі у цій та інших екологічних акціях, які регулярно організовуються Держрибагентством. Сподіваюся, що рівень ековідповідальності наших громадян буде підвищуватися, а підсумовуючі цифри прибирання з кожним роком зменшуватимуться”, – зазначає т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга.

Фото: Фейсбук Полтавського рибоохоронного патруля

Система Orphus