Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вперше провели операцію на легені

На Полтавщині вперше провели операцію на легені

13 вересня у Полтаві лікарі кафедри хірургії ПДМУ, КП “1-а міська клінічна лікарня ПМР” та клінічної лікарні “Феофанія” (м. Київ), вперше на Полтавщині, провели нову операцію – однопортову торакоскопічну резекцію легені.

Про це повідомили у кафедрі Полтавського державного медичного університету.

“Оперативному втручанню передувала виробнича нарада у директора лікарні із участю медичних директорів, завідувачів відділень та співробітників кафедри, що була присвячена реалізації плану заходу та окремим питанням організаційного і клінічного характеру. Прийнято рішення про включено до операційного графіку пацієнтку із персистуючим багатокамерним субтотальним плевритом на фоні складних вад розвитку, що потребувало як до- так і інтраопераційного супроводу лікарів бронхологів-ендоскопістів”, – йдеться у повідомленні.

До мультидисциплінарної бригади були включені:

– від ПДМУ – Сергій Панасенко – доцент, доктор медичних наук, завідувач кафедри хірургії;
– від КП “1-а Міська клінічна лікарня” – Ростислав Шарий – завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, Денис Янченко – лікар-ендоскопіст;
– від КЛ “Феофанія” – Володимир Войтко – керівник центру торакоскопічної онкохірургії, Андрій Хоменко – лікар-анестезіолог центру, Богдан Гавенчук – лікар-бронхолог.

Система Orphus