Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині ВООЗ розпочала проєкт зі збільшення масштабів вакцинації проти COVID-19 серед літніх людей

На Полтавщині ВООЗ розпочала проєкт зі збільшення масштабів вакцинації проти COVID-19 серед літніх людей

ВООЗ спільно з ГО «Батьки за вакцинацію» та МОЗ розпочали проєкт у Полтавській області зі збільшення масштабів вакцинації проти COVID-19 серед літніх людей.

“Цей спільний пілотний проєкт з організації виїзних сесій для людей похилого віку в сільській місцевості має на меті пропілотувати алгоритм організації виїзних сесій для людей похилого віку відповідно до уніфікованого проєкту з вакцинації організованого населення та мотивувати регіони до вакцинації літніх людей. У цьому проєкті беруть участь два села Полтавської області – Гаркушинці та Петрівці – із загальною кількістю населення 2180 осіб, у тому числі 1062 особи віком від 60 років.Глобальне завдання вакцинації проти COVID-19 полягає у забезпеченні доступу до вакцини та повної вакцинації для всіх пріоритетних груп, а потім і для загального населення”, – йдеться у повідомленні ВООЗ.

Серед пріоритетних груп наразі в Україні вакциновано лише близько 15% літніх людей.

“Після отримання результатів цього пілотного проєкту буде розглянуто рішення про масштабування цього проєкту на інші регіони країни. Станом на 12 вересня, з початку кампанії з вакцинації було введено понад 10,7 мільйонів доз вакцин, щеплено понад 5,9 мільйонів людей, у тому числі понад 4,8 мільйонів осіб повністю імунізовані та отримали дві дози щеплень”, – зазначили у ВООЗ.

Система Orphus