Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині у двох громадах імунізували проти коронавірусної інфекції понад 50% населення

На Полтавщині у двох громадах імунізували проти коронавірусної інфекції понад 50% населення

Градизька та Козельщинська громади – одні з перших в Україні, де вакцинували понад 50% дорослих жителів.

Про це повідомили 27 вересня під час апаратної наради у Полтавській ОДА.

“Що це означає? У цих ТГ люди на COVID-19 хворіють менше, перебіг хвороби – легший, жителі захищені, працюють бізнес, дитсадки, школи й позашкілля”, – написав у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Загалом в області проти коронавірусної інфекції імунізували 23% населення.

“На Полтавщині повністю вакциновані 322 тисячі 110 людей. На сьогодні понад 98 % госпіталізованих з коронавірусною інфекцією не мають щеплень проти COVID-19”, – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Нині Полтавська область на другому місці за кількістю вакцинованих, зазначив в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко.

“Ми займаємо друге місце в Україні за кількістю вакцинованих. Зокрема, маємо дві громади, в яких імунізували понад 50% дорослого населення – Градизькій та Козельщинській. Це одні з перших громад в Україні”, – розповів Юрій Курилко.

Також він наголосив, що наразі COVID-19 динамічно прогресує. На сьогодні зайнято 17% (248 із 1457) ліжкомісць пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19. Зокрема, 227 ліжок, забезпечених киснем, зайняті пацієнтами.

“Полтавщина перебуває на 23-ому місці в Україні за темпами поширення”, – додав Юрій Курилко.

Фото: unsplash

Система Orphus