Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині ситуація із захворюванням на COVID-19 стабільно складна, – Юрій Курилко

На Полтавщині ситуація із захворюванням на COVID-19 стабільно складна, – Юрій Курилко

Наразі у Полтавській області продовжують лікування коронавірусної інфекції 882 людей, у лікарнях області перебувають – 165 людей. Зокрема, 106 – у відділеннях інтенсивної терапії, 25 людей підключені до апаратів ШВЛ.

Про це повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко під час апаратної наради у Полтавській ОДА.

“Ситуація із захворюванням на COVID-19 стабільно складна. Йде зростання захворювання. Кожну добу фіксуємо збільшення хворих. Наразі маємо 800 хворих. Також фіксуємо летальні випадки”, – зазначив Юрій Курилко.

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, з початку пандемії в області зафіксували 79720 випадків захворювання. Одужали від коронавірусної інфекції 76946 людей. Померли – 1892 людей.

Читайте також: В Україні проти коронавірусної інфекції повністю вакциновані майже 5 млн людей

Наразі в області імунізували проти коронавірусної інфекції понад 20% мешканців області. Зокрема, за останню добу імунізували близько 40 тисяч осіб.

“Ця епідемія має назву “епідемія невакцинованих”. Так, наприклад, за поточний період не госпіталізували до лікарень вакцинованих проти COVID-19”, – додав Юрій Курилко.

Нагадаємо, у Полтавській області повністю вакциновані 46% працівників освіти.

Система Orphus