Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині реалізують 9 проєктів за Надзвичайною кредитною Програмою щодо відновлення України

На Полтавщині реалізують 9 проєктів за Надзвичайною кредитною Програмою щодо відновлення України

Цього року в Полтавській області за Надзвичайною кредитною Програмою щодо відновлення України реалізується 9 проєктів, 4 з яких – реалізує Полтавська облдержадміністрація.

У Полтавській облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи з питань затвердження планів соціального менеджменту об’єктів Надзвичайної кредитної Програми щодо відновлення України. Головою робочої групи обрали директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА Віталія Кулинича, заступника та секретаря. Також затвердили положення про робочу групу з координації супроводу об’єктів, що реалізуються у межах проєкту НКВПУ в Полтавській області, повідомили в облдержадміністрації.

“Із метою регулярного відслідковування виконання субрпроєктів НКВПУ, перевірки стану екологічних та соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку і визначення впливу від реалізації, запроваджується екологічний та соціальний моніторинги. Створюється моніторингова група, до складу якої входять представники неурядових організацій та громадські активісти, виконавці субпроєктів НКВПУ, представники установ, де ведуться роботи, та інші зацікавлені сторони”, – повідомила секретар Надія Глушко. 

Моніторингова група збиратиме та аналізуватиме інформацію, здійснюватиме виїзди на об’єкти, де ведеться будівництво, звітує про поточні результати моніторингу.

Начальник управління Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА Сергій Сизько назвав 4 проєкти, які реалізує Полтавська облдержадміністрація:

– Реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілтаційно-відновлювального комплексу «Колос» з благоустроєм прилеглої території;

– Капітальний ремонт комплексу будівель Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району;

– Реконструкція будівлі Диканського НВК імені М.В. Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

– Капітальний ремонт будівлі опорного закладу  «Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського.

Нагадаємо, що дані проєкти реалізуються в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Система Orphus