Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині пройшов черговий етап «Олімпійского лелеченяти»

На Полтавщині пройшов черговий етап «Олімпійского лелеченяти»

За ініціативи Національного олімпійського комітету України, у селі Велика Круча, що на Полтавщині, пройшли масові спортивні заходи ІІІ етапу Всеукраїнського масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя».

Про це розповіли у НОК України.

«Ми за мету завжди ставимо ідею розвитку олімпійського руху. Наші заходи спрямовані на формування серед учнів свідомого ставлення до здорового способу життя. Для нас важливо, щоб діти розуміли, що таке олімпійський рух та чому він важливий. Немає нічого важливішого, ніж наші діти, які будуть продовжувати нести в майбутньому свідома ставлення до власного здоров’я та важливість спорту в ньому»,  – розповіла  відповідальний секретар Полтавського обласного відділення НОК України Олена Кучеренко.

Програма заходу на кожному етапі включала три складові: спортивну, освітню, культурну частину. На ІІІ етапі представники команд готували презентацію, взяли участь у рухливій грі волейбол, а також на них чекала комбінована естафета та олімпійська вікторина.

«Цього року було дуже класно. Стільки всього цікавого. Особливо сподобалась комбінована естафета та вікторина. Бо я багато вчила про олімпійський рух. Це дуже цікаво. В України така історія і стільки відомих людей, які виборювали медалі у різні роки. Це цікаво», – поділилася школярка Тетяна.

Переможцями стала команда представників міста Пирятин, на другому місці — команда Полтави, а третє загальнокомандне місце здобули представники Великої Кручі.

Система Orphus