Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині однорічна дівчинка граючись проковтнула батарейку

На Полтавщині однорічна дівчинка граючись проковтнула батарейку

Сьогодні у Миргороді до лікарні потрапила однорічна дитина, яка проковтнула батарейку від іграшки.

“На щастя мама немовляти вчасно відреагувала і невідкладно звернулася за допомогою до медиків. Лікарі оглянули дівчинку та після проведення медичних заходів повернули її мамі. На часі із дівчинкою все гаразд, її життю та здоров‘ю загроз не має”, – йдеться у повідомленні поліції.

Правоохоронці застерігають дорослих бути відповідальними, звертати увагу на вікові обмеження дитини і не давати маленьким ті іграшки, які не передбачені для їхнього віку.

Радять:

– Не залишайте дрібні речі у зоні доступності дитини та не використовуйте предмети побуту (пульт від телевізора, годинники, електронні ваги, тощо) для забавки чи відволікання дітей.

– Ретельно ховайте небезпечні предмети, зберігайте ліки та дріб‘язок у недоступних місцях.

– Якщо маєте кількох діток, спробуйте пояснити старшим, які предмети небезпечно давати малюкам.

– Негайно і обов’язково звертайтеся до лікаря, коли дитина проковтнула батарейку будь-якого розміру, один або декілька магнітів чи стороннє тіло, яке має колючу, ріжучу або гостру будову.

– І навіть якщо у вас є тільки підозри, що дитина проковтнула сторонній предмет, у будь-якому випадку проконсультуйтеся з вашим сімейним лікарем чи педіатром для вирішення подальшої тактики.

Система Orphus