Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині не готова до опалювального сезону одна котельня

На Полтавщині не готова до опалювального сезону одна котельня

На сьогодні у Полтавській області до опалювального сезону готові на 100% житловий фонд та заклади соціальної сфери. Не підготовленою залишається лише одна котельня ТОВ “Полтаватепло”.

Про це повідомили 27 вересня під час апаратної наради Полтавської ОДА.

“У тепловому господарстві залишилася непідготовленою лише одна котельня, яка опалюватиме 109-ий мікрорайон”, – зазначив начальник Управління ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева.

Питання опалення 109-го мікрорайону планують розглянути 28 вересня на сесії Полтавської міськради.

“Завтра відбудеться засідання сесії Полтавської міськради, на якому розглянуть чотири питання щодо опалення 109-го району. Плануємо розглянути лише ці питання”, – наголосив заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євген Ричка.

Наразі ТОВ “Полтаватепло” готує документи для укладення договорів з підприємствами “Полтавагаз” та “Нафтогаз”. Директор ТОВ “Полтаватепло” Олександр Пороскун поінформував, що котел завантажений у приміщення котельні.

“Залучено підрядника, який надав пропозиції щодо термінів і вартості робіт із приєднання котла до мережі. Минулого тижня оголосили населенню про запуск води мережею. Виявили два пориви, які у вихідні ліквідували. Зараз проводимо наповнення системи водою. Крім того, з Турбомеханічним заводом уклали договір про оренду мережі, уже провели переговори з “Полтавагаз”. Сьогодні дооформлюємо документи та будемо укладати договір про розподіл газу. Також подали документи для укладення договору з “Нафтогазом” на постачання газу. Також цього тижня плануємо вирішити питання щодо затвердження тарифу”, – сказав Олександр Пороскун.

Едуард Рева розповів про стан розрахунків за природній газ:

“На сьогодні маємо заборгованість за природний газ 1 млрд 428 млн грн. Це борги за 2020 та 2021 рік. Понад 494 млн грн — узгоджена заборгованість з різниці у тарифах. Заборгованість населення — 387 млн грн, та 24 млн грн — інших споживачів”.

Система Orphus