Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині мобільні бригади вакцинуватимуть педагогів проти коронавірусної інфекції

На Полтавщині мобільні бригади вакцинуватимуть педагогів проти коронавірусної інфекції

На сьогодні вакцинація педагогічних працівників є одним з важливих питань. На Полтавщині проти коронавірусної інфекції вакцинували менше 80% працівників шкіл.

Про це під час брифінгу повідомив координатор з вакцинальної кампанії Департаменту охорони здоров’я Олександр Оглобля.

Нагадаємо, в Україні посилення картину можливе вже з понеділка, 13 вересня. Міністерство охорони здоров’я подало клопотання до Кабінету Міністрів України щодо переходу країни до “жовтої” карантинної зони.

“Якщо область перейде до “жовтої” зони, школи, в яких імунізувалися менше 80% освітян, перейдуть на дистанційне навчання. На жаль, в області є заклади, де провакциновано близько 30-40% педагогів. Тому, будемо направляти до таких шкіл мобільні бригади. Потрібно переконувати педагогів у важливості щеплень. Адже діти повинні отримувати якісну освіту”, – розповів Олександр Оглобля.

Читайте також: У Полтаві запрацює ще два центри масової вакцинації

“Вакцинація – єдиний ефективний спосіб запобігання COVID-19. Це головне, що ми сьогодні намагаємось донести до освітян, педагогів та батьків”, – наголосила директора КП ” Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради” Ніна Дурдикулиєва.

Загалом в Полтавській області на сьогодні провакциновано близько 500 тис. людей, тобто кожен п’ятий житель імунізувався. Першу дозу отримали 270 тис, другою 205 тис. На разі постає питання й про важливість вакцинації школярів.

“На сьогодні Міністерством охорони здоров’я дозволено вакцинувати дітей до 18 років, які виїжджають на навчання за кордон, вступників до військових вишів та призовників. Імунізацію дітей здійснюють вакциною Pfizer. Наразі на розгляді питання про вакцинацію дітей з 12 років на базі шкіл”, – повідомив Олександр Оглобля.

Нагадаємо, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що в області однією дозою вакцини проти коронавірусної інфекції імунізовано 60% вчителів, двома дозами – 40%. За таких показників, при “жовтій” зоні всі школи Полтавщини будуть переведені на дистанційне навчання

 

 

 

Система Orphus